Yüksek Erişim


IBM i sistemleri (AS/400, i5, i-series) , Window, Linux, AIX  sistemleri  için tam afet  koruması

 

Kesinti ve veri kaybına karşı kanıtlanmış güç. Ne olursa olsun işiniz devam etsin.

Günümüzün son derece rekabetçi 7×24  çalışma dünyasında, hizmet dışı kalma süresi ve veri kaybına tolerans göstermeye imkan yoktur. Piyasa koşullaru, endüstriyel  düzenlemeler ve hizmet  anlaşmaları katı gereksinimler gerektirir. Müşteriler ve iş ortakları, sürekli kullanılabilirlik talep eder. İşletmeniz her türlü kesinti durumundan – bölgesel felaketler, donanım hataları, kullanıcı hataları ve hatta rutin bakımlardan korumak için güçlü bir savunmaya ihtiyaç duyuyor.

 

SM Sistem Yazlım Danışmanlık, piyasada 20 yılı aşkın süredir kanıtlanmış  sınıfının en iyisi yüksek kullanılabilirlik ve felaket kurtarma çözümleri sunar. Verileri, uygulamaları ve kritik sistem bilgilerini gerçek zamanlı olarak dünyanın herhangi bir yerindeki bekleme kurtarma sunucusuna kopyalayarak işinizi korur. Ana sunucunuzda herhangi bir aksaklık olması durumunda, kullanıcılar  otomatik veya yönetici  isteğiyle kurtarma sunucusuna yönlendirilebilir.. Küçük işletmelerden büyük küresel şirketlere kadar her boyutta şirket için kullanımı kolay ve ölçeklenebilir Sürekli Kullanılabilirlik çözümleri, işinizin devam etmesini sağlar.

 

Temel Avantajlar

 

  • İşletmenizi yüksek kesinti maliyetinden korur
  • Veri kaybından endişesiz koruma sağlar
  • Altyapı seçimini ve esnekliğini güçlendirir.
  • HA / DR yönetimini ve izleme gereksinimlerini en aza indirgeyerek minimize eder, maliyeti düşürür
  • Sunucunuzun sağlığını optimize eder
  • Yatırımınızda hızlı bir geri dönüş sağlar

Sürekli Kullanılabilirlik Kolay, Kapsamlı Afet yönetim ile İşinizi Korur

İşinizi yüksek kesinti maliyetinden korur

 

Sürekli kullanılabilirlik , denetim gereksinimleri , en agresif  hizmet düzeyi anlaşmaları ve yasal zorunlulukları yerine getirmenizi sağlar. Her zaman kullanılabilen bir kurtarma sunucusuna gerçek zamanlı  replikasyon, en yüksek işlem hacimlerinde bile rahat çalışır. Otomatik prosedürler, planlanmamış bir kesintiden hızlı bir şekilde kurtulmak için  kurtarma sunucusuna geçişini kolaylaştırır veya kesinti olmaksızın planlanan sunucu bakımını  kolaylaştırır.

Şirketinize  özel  çözümler için : destek@smpolatay.com